Kamień elewacyjny

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy efektowną ale i zarazem interesującą cenowo łupankę rzemykową, idealną  do dekoracji wnętrz.

Kamienna łupanka rzemykowa to najwyższej jakości naturalny materiał dekoracyjny , stosowany jako okładzina ścian wewnętrznych i zewnętrznych. Łupanka rzemykowa produkowana jest z kamieni naturalnych – marmuru, granitu, piaskowca.

Łupanka jest idealnym rozwiązaniem dla wymagających osób, ceniących sobie elegancję i innowacyjność  w rozsądnej cenie. Z łupanki rzemykowej można  stworzyć oryginalność w każdym wnętrzu, można ją układać w dowolny sposób na wszelkiego rodzaju powierzchniach, zarówno prostych jak i wypukłych czy wklęsłych. Kamienna łupanka rzemykowa prezentuje się niesamowicie na kominkach, holach czy w pokojach, dodając ciepła i przytulności.

Obok łupanki rzemykowej NOWOŚCIĄ naszą jest łupek rzemykowy.

To połączenie zalety produktów ekologicznych i trwałości. Łupek produkowany jest z kamieni naturalnych typu fyllit, granit, kwarcyt i gnejs.

Łupek rzemykowy jest niezwykle oryginalny dzięki walorom kolorystycznym  i ciekawą strukturą powierzchni. To idealny kamień dla kreatywnych osób, ceniących sobie niepowtarzalność aranżacji.

Kamienna łupanka rzemykowa to najwyższej jakości naturalny materiał dekoracyjny , stosowany jako okładzina ścian wewnętrznych i zewnętrznych.
Łupanka rzemykowa produkowana jest z kamieni naturalnych – marmuru, granitu, piaskowca.
Kamienna łupanka rzemykowa prezentuje się oryginalnie na kominkach, holach czy w pokojach.